چگونه فروشنده شویم؟

روش کسب درآمد از فـروش فایل

همه‌ای ما در داخل هارد سیستم خودمان تحقیق یا مقاله‌های داریم که از دوران تحصیلی تهیه کردیم و آن را در جایی منتشر نکردیم. ایرانسی امکانی را فراهم کرده که شما عزیزان بتوانید اینفایل‌ها را در یک محیط امن و البته رایگان برای فروش قرار دهید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید.

ایرانسی امکانی در اختیار شما قرار می‌دهد که در هنگام خواب هم با فروش محصولات خودتان درآمد داشته باشد. تیم پشتیبانی ایرانسی به‌صورت ۲۴ ساعت درتلاش است که مشتریان بیشتری برای محصولات شما پیدا کنند.

باخیال راحت در بخش فروشندگی سایت ثبت‌نام کنید و بعد از تأیید هویت کمتر از ۵ دقیقه حساب شما فعال و امکان فروش داده می‌شود.

دلیل انتخاب ایرانسی برای فروش محصولات ؟

 ۷۰% سهم فروش به شما تعلق می گیرد

 نگهداری دائمی و رایگان فایل ها

 سیستم آمار و فروش دقیق

 تسویه حساب منظم و اتوماتیک

ایجاد حساب کاربری

راهنمای ویدئویی گام‌به‌گام شروع فروشندگی

ما تمامی آموزش های لازم از نحوه ثبت نام تا طراحی کاور و روش آماده سازی فایل را بصورت فیلم برای شما آماده کردیم.

ورود به صفحه آموزش

     برخی از سوالات متداول فروشندگان

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع

  • لورم ایپسوم متن ساختگی

از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  • متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

تیم پشتیبانی همیشه همراه شماست …

سوالی دارید ؟ نیاز به پشتیبانی دارید ؟ ما هستیـــم

لینک ارتباط

377 کاربر عضو سایت هستند
51 محصول درسایت منتشر شده است
4 فروشنده کسب درآمد می کنند

اگرشماهم دنبال کسب درآمد هستید

فروشنده شوید