فیلم آموزش کامل تنظیم تحقیق و مقاله در نرم افزار ورد

فیلم آموزش کامل تنظیم تحقیق و مقاله در نرم افزار ورد

نوع آموزش : فیلم

سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای 

مدت آموزش: ۱۹ دقیقه

مدرس: مهندس هادی نوری

 


با سلام خدمت تمامی  کاربران عزیز سایت ایرانسی 

امروز در این فیلم آموزشی با نحوه تنظیم تحقیق و مقاله بصورت استاندارد شامل نحوه شماره گذاری صفحات بصورت حرفه ای،آموزش ایجاد فهرست مطالب بصورت داینامیک که بصورت خودکار بعد از ایجاد فهرست با یک کلیک تمامی شماره صفحات به آسانی به روز رسانی میشوند و چندین نکته کاربردی در نرم افزار محبوب  word آشنا خواهیم شد.

مدرس این دوره آموزشی بسیار کاربردی  آقای هادی نوری از مدیران سایت ایرانسی می باشد که بطور  کامل و حرفه ای تمامی  مباحث لازم جهت ایجاد یک تحقیق استاندارد به شما آموزش می دهند

سطح این آموزش از  مبتدی  تا  حرفه ای می باشد. که از پایه کسانی که هیچگونه آشنای با نرم افزار وورد ندارند با دیدن این آموزش بصورت حرفه ای  می توانند تحقیق های استانداردی را با این نرم افزار آماده کرده و استفاده ننمایند.

دوستانی که به عنوان فروشنده در  سایت ایرانسی فعالیت می کنند باید این فیلم ها را ببیند و فایل مورد نظر خودشان را به صورتی که در این فیلم گفته شده آماده نماییند. فایل های ارسالی به شکل ها و تنظیم های خارج از آموزش تایید نخواهند شد پس با دقت فیلم  را دنبال کرده و تمامی  موارد گفته شده را بطور  کامل یاد بگیرید.

شما می توانید آموزش نحوه ایجاد  کاور برای محصولات سایت ایرانسی را در لینک پایین مشاهده نمایید

 


دیدگاهتان را بنویسید

*
*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

370 کاربر عضو سایت هستند
51 محصول درسایت منتشر شده است
4 فروشنده کسب درآمد می کنند

اگرشماهم دنبال کسب درآمد هستید

فروشنده شوید